LDPlayer vs Bluestacks : چه کسی برنده می شود؟ [بررسی بی طرفانه]

LDPlayer vs Bluestacks : چه کسی برنده می شود؟
5/5 - (1 امتیاز)
  • این مقاله مقایسه Bluestacks در مقابل LDPlayer به شما کمک می کند مطمئن ترین شبیه ساز اندروید موجود در بازار را پیدا کنید.
  • وقتی صحبت از سرعت واقعی کار می شود، قطعاً یک برنده وجود دارد که ارزش توجه شما را دارد.
  • دیگری وقتی صحبت از بومی سازی به میان می آید کیک را می گیرد زیرا محصول آمریکایی است.
  • علاوه بر این، توجه داشته باشید که نکات زیر نحوه برخورد با تنظیمات کنترل از پیش تعیین شده را به شما نشان می دهد.
LDPlayer vs Bluestacks : چه کسی برنده می شود؟
LDPlayer vs Bluestacks : چه کسی برنده می شود؟

در این مقاله، ما یک مقایسه LDPlayer و Bluestacks را انجام خواهیم داد، اما قبل از اینکه وارد آن شویم، در اینجا چیزی است که باید بدانید.

با استفاده از شبیه سازهای مختلف می توانید بازی های موبایل را روی رایانه اجرا کنید. برنامه های رایگان زیادی در بازار وجود دارد: Nox، KoPlayer، Memu، Droid4X و غیره.

اما محبوب ترین (اولین شبیه ساز اندروید در صنعت) Bluestacks است. این برنامه با ویژگی های کامل و رابط کاربری ساده خود کاربران زیادی را به خود جذب کرد.

اما آیا Bluestacks بهترین در حال حاضر است؟ برای مدت طولانی، Nox رقیب اصلی برنامه در بازار ما باقی ماند – و این تقابل همچنان ادامه دارد. اما اکنون LDPlayer نیز به این مبارزه پیوسته است.

به گفته بسیاری از گیمرها، این شبیه ساز سریعتر از Bluestacks است و تبلیغات کمتری دارد! اما، به طور همزمان، عملکرد برنامه نیز در بهترین حالت خود قرار دارد!

آیا ویندوز می تواند اندروید را شبیه سازی کند؟

این مقاله دو گزینه عالی شبیه ساز را مورد بحث قرار می دهد، اما پاسخ مثبت است. ویندوز می تواند اندروید را شبیه سازی کند.

گزینه های بسیار خوبی در بازار وجود دارد، از جمله:

  • Gameloop
  • اندروید استودیو
  • MEmu Play
  • PrimeOS
  • Genymotion

هر یک از موارد فوق ارزش امتحان کردن را دارد اما اجازه دهید روی LDPlayer vs Bluestacks تمرکز کنیم.

LDPlayer vs Bluestacks – کدام یک بهترین انتخاب است؟

1. سرعت کار

سرعت کار مهم ترین معیار است. برای مدت طولانی، شبیه ساز اندروید به شدت با سیستم بارگذاری شده بود و هر گونه تمایل به اجرای مجدد آن را منع می کرد.

این مورد در نسخه سوم بلواستکس بود، اما انتشار بلواستکس 4 کمی وضعیت را اصلاح کرد.

با این وجود، این برنامه را نمی توان سبک نامید – و ما در اینجا در مورد زمان راه اندازی شبیه ساز و به طور کلی سرعت کار آن بر روی رایانه های شخصی پایین رده صحبت می کنیم.

ممکن است تعجب کنید اگر بعد از مدت ها استفاده از Bluestacks به LDPlayer روی بیاورید زیرا برنامه بسیار سریعتر کار می کند!

در عین حال، شبیه ساز می تواند برنامه های سنگینی مانند Epic Seven، Black Desert Mobile و Garena Free Fire را اجرا کند.

اگرچه نسخه بتای BlueStacks 5 منتشر شده است و آنها ادعا می کنند که این نسخه برای بازی های سریع تر روی رایانه های شخصی ضعیف ساخته شده است، عملکرد واقعی برای بازی های خاص هنوز رضایت بخش نیست.

LDPlayer توانایی های خود را در ارائه عملکرد سریع، چه با استفاده از رایانه های شخصی جانوری یا ضعیف، ثابت می کند. بنابراین، LDPlayer در این اندیکاتور برنده می شود.

LDPlayer vs Bluestacks – 1:0

2. تعداد تبلیغات

تعداد تبلیغات

بلواستکس در ابتدا یک پروژه تجاری بود. کاربران قدیمی ممکن است روزهایی را به یاد بیاورند که هزینه این شبیه ساز پرداخت می شد. این دیگر صدق نمی کند – اما بسیاری از تبلیغات نه تنها در صفحه بارگیری نشان داده می شوند.

در دسکتاپ Bluestacks، شما دائماً میانبرهای مجازی خواهید داشت که به صفحات دانلود بازی های خاصی که توسط Bluestacks تبلیغ می شوند، هدایت می شوند. می توانید این میانبرها را حذف کنید، اما به زودی دوباره ظاهر می شوند.

در LDPlayer، این کار بسیار ساده‌تر است. در اپ استور تبلیغاتی وجود دارد که توسط LDPlayer توسعه یافته است. اما در صفحه اصلی، LDPlayer همه چیز را تمیز نگه می‌دارد و برنامه تبلیغاتی را در طول استفاده شما نمایش نمی‌دهد.

در راه اندازی LDPlayer، شبیه ساز خود را نیز تبلیغ می کند. البته ممکن است این برنامه هر چه بیشتر می شود تبلیغات بیشتری داشته باشد. اما تا اینجای کار، LDPlayer در این پارامتر نیز برنده است.

تعداد تبلیغات

LDPlayer vs Bluestacks – 2:0

3. تنظیمات کنترل از پیش تعیین شده

تنظیمات کنترل

برای محبوب ترین بازی ها، توسعه دهندگان شبیه ساز سعی می کنند تنظیمات کنترلی آماده ایجاد کنند. شما می توانید یک بازی جدید دانلود کنید و از اینکه نیازی به پیکربندی چیزی ندارید شگفت زده شوید. همه کلیدها در حال حاضر در جای خود هستند.

این وضعیت می تواند هر دو با Bluestacks و LDPlayer اتفاق بیفتد. توسعه دهندگان بازار بازی های ویدیویی را به دقت زیر نظر دارند و به سرعت تنظیمات از پیش تعیین شده را اضافه می کنند.

در عین حال، LDPlayer یک برنامه چینی است. به طور منطقی، تنظیمات بازی های محبوب در چین می توانند خیلی سریع ظاهر شوند.

در آن صورت، بسیاری از تنظیمات کنترل قبل از انتشار جهانی آزمایش می شوند. با این وجود، ما برابری هر دو شبیه ساز را در این پارامتر تشخیص می دهیم. بنابراین، توسعه دهندگان هر دو شبیه ساز کار خود را به خوبی انجام می دهند.

LDPlayer در مقابل بلواستکس – 3:1

4. راحتی رابط کاربری

راحتی رابط کاربری

از همان ابتدا، Bluestacks مسیر ایجاد رابط برنامه خود را دنبال کرد که اکثر کاربران از آن استقبال می کنند.

بر خلاف Nox و اکثر شبیه سازهای دیگر که از رابط اندروید استفاده می کنند، توسعه دهندگان Bluestacks کاری برای خودشان انجام می دهند و تا به امروز استراتژی را اجرا می کنند.

در ابتدا خیلی بد نبود زیرا سعی کردند مینی بازی ها و ویژگی های اضافی خود را به شبیه ساز اضافه کنند.

با گذشت زمان، عملکردهای بیشتری وجود داشت، دانلودها طولانی تر شد و بازی های کوچک و فروشگاه داخلی واقعاً مورد نیاز نبود.

در نتیجه، شبیه ساز با عملکردهای غیر ضروری بیش از حد بارگذاری می شود، در حالی که کاربر فقط به آن به عنوان یک راه اندازی مناسب برای راه اندازی بازی های تلفن همراه نیاز دارد.

در عین حال، LDPlayer هیچ چیز اضافی به رابط اضافه نمی کند. در عوض، فقط یک دسکتاپ استاندارد یک دستگاه اندرویدی و مجموعه تنظیمات لازم در سمت راست پنجره برنامه وجود دارد.

به نظر ما، این بسیار راحت تر است.

LDPlayer در مقابل Bluestacks – 4:1

5. بومی سازی

از آنجایی که Bluestacks توسط یک شرکت آمریکایی ایجاد و نگهداری می شود، در اینجا مشکلی برای بومی سازی وجود ندارد. اما توسعه دهندگان چینی نیز اخیراً یاد گرفته اند که چگونه ترجمه هایی با کیفیت بالا انجام دهند.

البته، خطاهایی در رابط اتفاق می افتد، اما این موارد نادر هستند و حیاتی نیستند. با این وجود، باید اعتراف کنیم که هیچ اشتباهی در بلواستکس وجود ندارد و به همین دلیل است که برنامه آمریکایی در اینجا برنده می شود.

LDPlayer در مقابل Bluestacks – 4:2

6. عملکرد بازی

عملکرد بازی

با شروع نسخه 4، Bluestacks تبدیل به یک شبیه ساز بسیار سازنده شد که صاحبان رایانه های شخصی ضعیف متوجه آن شدند.

با این حال، شبیه ساز همچنین منابع زیادی را با هزینه رابط یا چیز دیگری مصرف می کند، بنابراین زمان زیادی برای بارگذاری طول می کشد.

LDPlayer همچنین با بازی های سنگین به خوبی کار می کند اما آن را آسان تر و سریع تر می کند. و توسعه‌دهندگان LDPlayer به‌روزرسانی‌های منظم را برای بهبود سازگاری انجام می‌دهند. بنابراین، شبیه ساز چینی برنده این دسته است.

LDPlayer در مقابل Bluestacks – 5:2

آیا LDPlayer بهتر از Bluestacks است؟

بنابراین، ما شبیه سازها را با توجه به پنج معیار مهم مقایسه کردیم. با توجه به نتایج مقایسه، LDPlayer یک پیروزی قانع کننده به دست آورد!

Bluestacks فقط در یک دسته برنده شد – محلی سازی. ما نمی‌توانیم Bluestacks را یک شبیه‌ساز بد نامیم، اما در برخی عناصر کلیدی، اکثر کاربران ترجیح می‌دهند LDplayer داشته باشند.

بنابراین ما خواهیم گفت که پیروزی با LDPlayer باقی می ماند و توجه اولیه ما عملکرد است.

اگر شما هم می خواهید این دو شبیه ساز را تست کنید، لطفا آنها را از لینک های زیر دانلود کنید.

⇒ LDPlayer را دریافت کنید

⇒ بلواستکس را دریافت کنید

این همان مقداری است که ما در این مقایسه Bluestacks و LDPlayer برای شما داریم.

در حالی که ما تحقیقات دقیق و آموزشی انجام داده ایم تا این راهنما را به شما ارائه دهیم، همیشه دوست داریم انتخاب نهایی را به ترجیحات شما بسپاریم. بنابراین، اگر عملکرد معیار اصلی شما نیست، می‌توانید Bluestacks را به جای LDplayer انتخاب کنید.

نظر شما در مورد این شبیه سازها چیست؟ آیا با نتایج مقایسه موافقید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر بنویس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *