5 نکته برای افزایش سطح Royale Pass PUBG Mobile

Rate this post
PUBG Mobile Royale Pass همیشه مورد بحث بسیاری از بازیکنان بوده است. جدا از این که موارد ارائه شده نظرات بسیاری را درو می کند.
5 نکته برای افزایش سطح Royale Pass PUBG Mobile

5 نکته برای افزایش سطح Royale Pass PUBG Mobile

PUBG Mobile Royale Pass همیشه مورد بحث بسیاری از بازیکنان بوده است. جدا از این واقعیت که اقلام ارائه شده نظرات زیادی را به خود جلب می کند، قیمت خرید RP ارتقا یافته نیز نیاز به قیمت اسمی دارد که بسیار گران است.

PUBG Mobile یک گزینه جایگزین را ارائه می دهد، یعنی با قیمت 600 UC می توانید برای دریافت بهترین جوایز در Royale Pass دسترسی داشته باشید.

 

در حالی که سوال این است که چگونه این سطوح را افزایش دهیم؟ توضیحات زیر را بررسی کنید!

 

5 نکته برای افزایش سطح پاس رویال PUBG Mobile

 

ورود روزانه

فقط با ورود به سیستم هر روز، می توانید 10 امتیاز RP دریافت کنید. اگر بتوانید بیش از 30 روز وارد شوید، می توانید 300 امتیاز به اضافه RP دریافت کنید.

بنابراین، اگر وارد سیستم شدید، فراموش نکنید که بلافاصله 10 امتیاز RP داده شده را دریافت کنید.

 

 

ماموریت روزانه را انجام دهید

ماموریت های روزانه وجود دارد که همیشه هر روز صبح به روز می شود. معمولاً 3 مأموریت روزانه وجود دارد که می توانید انجام دهید.

 

اگر نمی توانید ماموریت درخواستی را انجام دهید، می توانید دکمه refresh را در ستون ماموریت فشار دهید و refresh ماموریت با ماموریت جدید جایگزین می شود.

 

خرید سطوح از UC Rewards

همه جوایز رویال پاس شامل پوسته های جذابی نیستند، سطوح مختلفی وجود دارد که فقط BP یا UC دریافت می کنند که می توانید آنها را به AG تبدیل کنید.

توصیه می کنیم تمام UC هایی را که از پاداش سطح RP دریافت می کنید جمع آوری کنید. اگر آن را جمع آوری کرده اید، می توانید یک سطح خرید یا خرید یک سطح برای افزایش سرعت رویال پاس خود داشته باشید.

 

از یک دوست کمک بخواهید

برخی از ماموریت‌ها باید با دوستان انجام شوند، برای مثال، مانند احیا کردن برای دوست، یا دادن لایک به همبازی‌ها.

 

2 یا 3 ماموریت را در یک زمان انجام دهید

شما می توانید دو یا سه ماموریت را همزمان در یک بازی انجام دهید. به عنوان مثال، وقتی از نوشیدنی Enery Drink و باز کردن Airdrop Box پرسیدید، می توانید این دو کار را با هم در یک بازی انجام دهید.

به این ترتیب مطمئناً سطح رویال پاس خود را افزایش خواهید داد.

 

بر اساس توضیحات ما در بالا، امیدواریم این مقاله بتواند به شما کمک کند تا در مورد نحوه افزایش سطح RP PUBG Mobile به راحتی و مطمئناً مقرون به صرفه بیشتر بدانید. متشکرم!

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

گیم لوت

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...