Warzone 2 – ترفندها و نقد و بررسی + آموزش

Rate this post

این راهنمای Warzone 2 به بازی جدیدی کمک می‌کند که تجربه نبرد رویال Call of Duty را با سیستم‌ها، حالت‌ها، نقشه‌ها و موارد دیگر تازه‌سازی می‌کند. در حالی که بسیاری از آن ممکن است در ظاهر آشنا به نظر برسند، چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد که اساساً یک بازی کاملاً جدید است. زرادخانه جدیدی از سلاح ها وجود دارد که می توانید با کاوش در مکان های جدید و مقابله با تهدیدات جدید مانند سربازان هوش مصنوعی و تشعشعات به آنها عادت کنید.

هر آنچه که با راهنمای Warzone 2 ما به کمک نیاز دارید، به شما کمک می‌کند تا با طیف گسترده‌ای از چیزهای جدید در حین مبارزه در سراسر المزره یاد بگیرید.

همه چیز در پاس نبرد

Warzone Warzone و Modern Warfare 2 Battle Pass جایی است که شما در حین بازی تمام جوایز خود را دریافت خواهید کرد و همه چیز تغییر کرده است. این بار پاس نبرد به معنای واقعی کلمه المزره است زیرا امتیازات را برای باز کردن قفل پاداش های منطقه ای صرف می کنید و به طور فیزیکی به اطراف سفر می کنید تا آنچه را که می خواهید انتخاب کنید. منطقی است، به شما قول می دهم. فقط راهنمای ما را بخوانید تا ببینید چگونه کار می کند و مهمتر از آن، همه چیزهایی را که می توانید باز کنید ببینید.

نقشه جدید المزره

نقشه جدید المزره نقشه جدید المزره

نقشه جدید Warzone 2 ، Al Mazrah، “بزرگترین نقشه نبرد سلطنتی است که Infinity Ward تا به حال ساخته است” با توجه به توسعه دهنده و در 18 نقطه مورد علاقه، در سراسر بیابان ها، مناطق صنعتی، مناطق شهری، یک شهر سیل زده، بسته بندی می شود. و یک سیستم رودخانه از همه چیز عبور می کند. این شامل ترکیبی از تأثیرات با نقاط آشنا از وردانسک مانند کواری، فرودگاه، و رصدخانه، و همچنین برخی از نقشه‌های Modern Warfare 2 است که زیربخش‌هایی از برخی مناطق را تشکیل می‌دهند. برای مشاهده بیشتر راهنما را بررسی کنید و شروع به آشنایی با مکان کنید.

بهترین بارگیری ها

بدیهی است که بهترین بارگیری‌های Warzone 2 فهرستی از سلاح‌ها، امتیازات و تجهیزات مورد بحث است. همه موارد مورد علاقه خود را دارند، در حالی که تغییر تدریجی متا و تغییرات به روز رسانی به این معنی است که همه چیز از مد خارج می شود. با این حال، آنچه که ما در اینجا داریم مجموعه‌ای قوی از گزینه‌ها است که به شما کمک می‌کند در المزره تأثیر بگذارید.

بهترین اسلحه ها کدامند؟

رقبای زیادی برای بهترین تفنگ های Warzone 2 در Modern Warfare 2 وجود دارد. در حالی که برخی از رهبران واضح وجود دارد – بهترین لودآوت های Warzone 2 M4 ما را در Modern Warfare 2 برای یکی از اسلحه های شروع کننده که هنوز هم یکی از بهترین ها است، بررسی کنید. بسیاری از مواردی که باعث می‌شود یک تفنگ کار کند به نحوه بازی شما بستگی دارد – تفنگ‌های تهاجمی برای مدیریت بیشتر موقعیت‌ها، سرعت شلیک و برد متوسط ​​را با هم ترکیب می‌کنند. SMG ها این سرعت آتش را برای زمان های سریع تری برای کشتن (TTK) با هزینه برخی محدوده و غیره افزایش می دهند. تفنگ های تیرانداز، نبرد و تک تیرانداز برای فشار دادن به محدوده ها، تفنگ های ساچمه ای وجود دارد که شما فقط می خواهید به زور بی رحمانه خود را از یک سطح عبور دهید و غیره.

سرورها چطور هستند و چه کدهای خطایی ظاهر شده اند؟

سرورهای Warzone 2 و Modern Warfare 2 در بیشتر موارد، به خصوص با توجه به حجم عظیم بازیکنانی که بازی را در زمان راه اندازی چکش کردند، کار خود را حفظ کرده اند. با این حال، چند مشکل وجود دارد و ما لیستی از کدهای خطا Warzone 2 را داریم که در حال ردیابی آن‌ها بوده‌ایم که به شما کمک می‌کند هر مشکل یا رفع مشکلی را که ممکن است با آن مواجه شوید شناسایی کنید.

کلاهک هسته ای المزره

اگر واقعاً می خواهید آن پیروزی را به پایان برسانید ، یک سلاح هسته ای Warzone 2 وجود دارد. آن را رها کنید و مزرعه و همه کسانی که در آن هستند را محو خواهید کرد. اگرچه این کار آسانی نیست و قبل از اینکه بتوانید فرآیند را شروع کنید، باید پنج برد متوالی کسب کنید. اگر می‌خواهید شانس خود را امتحان کنید، دستورالعمل‌های کاملی داریم.

DMZ چیست؟

حالت جدید Warzone 2 DMZ اساساً یک حالت Escape from Tarkov است، حالت استخراج مبتنی بر ماموریت جهان باز که در آن شما و تیمتان می توانید ماموریت های گروهی را انجام دهید، اهداف جانبی را انجام دهید، با مبارزان هوش مصنوعی و هر تیم دیگری که ممکن است در آنجا ملاقات کنید بجنگید. . البته همه چیز این است که اگر بمیرید همه چیز از جمله آنچه را که انجام داده اید از دست می دهید. بنابراین همیشه یک قمار است.

دو موردی که باید به آنها توجه کنید کلید Warzone 2 DMZ Stronghold است که برای ورود به داخل پایگاه های دشمن مستحکم شده ای که می توانید پیدا کنید، که حاوی غارت مفید هستند، لازم است. همچنین شیمیدان Warzone 2 DMZ وجود دارد که اگر بتوانید آنها را شکست دهید و با آن استخراج کنید، می توانید تفنگ تهاجمی M13B را برای شما به ارمغان بیاورد.

آینده Warzone 2 چیست؟

نقشه راه Warzone 2 برای Modern Warfare 2 Season 01 قبلاً فصل 01 و برنامه های اولیه برای آینده را مشخص کرده است و چیزهای زیادی در راه است. بدیهی است که اسلحه ها و اپراتورهای جدیدی وجود دارد، اما حالت های جدید و اولین حمله Call of Duty نیز وجود دارد. تا اینجا همه چیز یا به‌عنوان «اواسط» یا «در فصل» مشخص شده است، بنابراین باید منتظر تاریخ‌های قطعی‌تر باشیم، اما چیزهای جدید زیادی برای فصل اول در راه است.

چت مجاورتی Warzone 2

اکنون یک چت مجاورتی کامل Warzone 2 در بازی وجود دارد. جایی که قبلاً یک قطعه کوتاه از پیام‌های صوتی را از هر کسی که می‌کشید دریافت می‌کردید، بازی اکنون دارای چت مجاورتی مبتنی بر مکان است تا به جوخه‌های مختلف اجازه می‌دهد در گرماگرم نبرد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، و سیستم جدیدی به نام “احزاب‌های ابری” که به تیم‌ها این فرصت را می‌دهد که به صورت پویا هم تیمی‌های جدیدی را به خدمت بگیرند – مناسب برای موقعیت‌هایی که کسی از دست می‌دهد.

وسیله نقلیه در Warzone 2

Warzone 2 دارای مجموعه متنوع تری از وسایل نقلیه است که همانطور که در بخش بالا توضیح دادیم، اکنون می توانند سوخت خود را تمام کنند. باید انتظار داشته باشید که 10 وسیله نقلیه را در نقشه المزره پیدا کنید. دو وسیله نقلیه جدید نیز وجود دارد، که عبارتند از Heavy Chopper که طبق گزارش‌ها می‌تواند بدون خلبان در هوا شناور باشد، و GMC HUMMER EV Pickup که با باتری الکتریکی کار می‌کند (حتی اگر کل تیم شما در پشت باشد).

Infinity Ward تایید کرده است(در برگه جدید باز می شود)فهرست کامل وسایل نقلیه Warzone 2 به شرح زیر است:

  • ATV : زیرک سه نفره با حفاظت کمی
  • UTV : همه زمین سبک وزن چهار نفره.
  • هاچ بک : خودروی غیرنظامی چهار در بدون هیچ گونه حفاظت قابل توجهی.
  • SUV : غیرنظامی تمام زمینی 4×4 با قاب جعبه ای.
  • GMC Hummer EV: ابرکامیون تمام الکتریکی مهندسی شده برای خارج از جاده.
  • کامیون باری : وسیله نقلیه صنعتی بزرگ با تخت.
  • Light Helo : هلیکوپتر سبک دو موتوره برای پیمایش سریع و پشتیبانی رزمی.
  • هلیکوپتر سنگین : هلیکوپتر جستجو و نجات زره پوش سنگین.
  • RHIB : قایق تاکتیکی قابل مانور که برای نیروهای ویژه طراحی شده است.
  • قایق گشتی زرهی : وسیله نقلیه آبی تقویت شده با مسلسل های 0.50 Cal.

Warzone 2 Gulag اکنون دو نفره است

تغییرات عظیمی در Warzone 2 Gulag در راه است. همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، گولاگ به بازیکنانی که آنقدر بدشانسی می‌دهد که در بازی اولیه کشته می‌شوند، این فرصت را ارائه می‌دهد که راه خود را به سمت تغییر مکان بازگردانند. Warzone 2 سیستم respawn را باز خواهد گرداند، هرچند با برخی تغییرات قابل توجه. برای شروع، اکنون یک امر 2v2 است – که در آن شما یک وفاداری موقت با یک بازیکن تصادفی دیگر تشکیل خواهید داد. اگر زنده بمانید، یک بار دیگر با هم دشمن خواهید شد، اما برای یک درگیری زودگذر اسلحه، باید به مهارت غریبه ها تکیه کنید. قابلیت جدید چت مجاورتی Warzone 2 به شما این امکان را می دهد که با دوست موقت خود ارتباط برقرار کنید، که با توجه به عرصه جدید چند سطحی، نیاز به جمع آوری غارت برای اینکه با مشت خود مبارزه نکنید، ضروری است.

Warzone Mobile پیشرفت را به اشتراک خواهد گذاشت

تاریخ انتشار Warzone Mobile برای سال 2023 تعیین شده است و Infinity Ward قول داده است که تبدیلی وفادار باشد. نقشه Warzone Mobile تایید شده است که Verdansk از Warzone اصلی است که میزبان 120 بازیکن خواهد بود. Warzone Mobile تجربه اصلی Warzone از جمله پایان‌دهنده‌ها، قراردادها، گولاگ و توانایی احیای اعضای تیم از ایستگاه‌های خرید را تکرار می‌کند. Warzone Mobile هیچ بازی متقاطع با بازیکنان Warzone 2 را بر روی رایانه شخصی و کنسول ارائه نخواهد کرد، هرچند که به طور مشترک با Modern Warfare 2 و Warzone 2 به اشتراک گذاشته شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *