چیت پابجی موبایل نسخه VIP بدون بن شدن 100 درصد تضمینی

2.1/5 - (14 امتیاز)

برای آشنایی با چیت پابجی با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پابجی موبایل

پابجی موبایل

پلیرآن‌نونز بتل‌گرَندز (به انگلیسی: PlayerUnknown’s Battlegrounds) یا به اختصار پابجی (به انگلیسی: PUBG) یک بازی ویدئویی چندنفره آنلاین و در سبک بتل رویال است که توسط استودیوی بلو هول در کره جنوبی ساخته شده‌است.

این بازی در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ توسط شرکت پابجی در کره جنوبی برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان و توسط شرکت مایکروسافت در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد. نسخه مخصوص گوشی‌های اندروید و آی‌اواس در سال ۲۰۱۸ توسط شرکت تنسنت منتشر شد. همچنین این بازی توانست به بهترین بازی ویدئویی موبایل در سال ۲۰۱۸ تبدیل شود و بازیکنان این بازی در نسخهٔ تلفن‌های همراه به ۷۰۰ میلیون نفر می‌رسید. این بازی تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۷۰ میلیون نسخه در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی فروخته‌است، علاوه بر این پابجی موبایل از مارس ۲۰۲۱، ۱ میلیارد بارگیری را جمع‌آوری کرده و از دسامبر ۲۰۲۰ بیش از ۴٫۳ میلیارد دلار از طریق دستگاه‌های تلفن همراه به دست آورده‌است. در این بازی، حداکثر صد بازیکن با چتر نجات در جزیره ای فرود می‌آیند و به دنبال سلاح و تجهیزات می‌گردند تا دیگران را بکشند و از کشته شدن خود جلوگیری کنند. منطقه امن موجود در نقشه بازی به مرور زمان کوچک می‌شود و بازیکنان بازمانده را به مناطق تنگ‌تر هدایت می‌کند تا اجباراً به هم برسند. آخرین بازیکن یا تیمی که زنده بماند برنده می‌شود. این بازی در سال ۲۰۲۲ در همه پلتفرم ها رایگان شد و پیشرفت چشم گیری در تعداد پلیر های فعال داشت.

گیم پلی پابجی موبایل

گیم پلی پابجی موبایل

گیم‌پلی
پابجی یک بازی تیراندازی بازیکن در مقابل بازیکن است که در آن تا صد بازیکن در یک نبرد بتل رویال مبارزه می‌کنند، یک نوع مسابقه مرگ در مقیاس بزرگ که در آن بازیکنان برای زنده ماندن آخرین نفر می‌جنگند. بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که به صورت انفرادی، دو نفره یا با یک تیم کوچک حداکثر چهار نفره وارد مسابقه شوند. آخرین فرد یا تیم زنده برنده مسابقه است.

هر مسابقه با چتربازی بازیکنان از هواپیما بر روی یکی از چهار نقشه شروع می‌شود، با مساحت‌های تقریباً ۸ × ۸ کیلومتر (۵٫۰ × ۵٫۰ مایل)، ۶ × ۶ کیلومتر (۳٫۷ × ۳٫۷ مایل) و ۴ × ۴ کیلومتر (۲٫۵×۲٫۵ مایل). مسیر پرواز هواپیما در سراسر نقشه در هر دور متفاوت است، و بازیکنان باید به سرعت بهترین زمان را برای پرتاب کردن و چتر نجات به زمین تعیین کنند. بازیکنان بدون هیچ ابزاری شروع می‌کنند و فقط توانایی انتخاب لباس‌های سفارشی را دارند که روی گیم پلی تأثیری ندارند. پس از فرود، بازیکنان می‌توانند ساختمان‌ها، شهرهای متروک و سایر مکان‌ها را جستجو کنند تا سلاح‌ها، وسایل نقلیه، زره‌های ضد گلوله و سایر تجهیزات را بیابند. این موارد به صورت رویه ای در سراسر نقشه در شروع مسابقه توزیع می‌شوند، با مناطق پرخطر خاصی که معمولاً تجهیزات بهتری دارند. بازیکنان کشته شده را می‌توان غارت کرد تا تجهیزات خود را نیز به دست آورند. بازیکنان می‌توانند از زاویه دید اول شخص یا سوم شخص بازی کنند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را در مبارزه و آگاهی از موقعیت دارند. اگرچه تنظیمات خاص سرور را می‌توان برای وادار کردن همه بازیکنان به یک زاویه دید برای حذف برخی از مزایا استفاده کرد.

هر چند دقیقه، منطقه قابل بازی نقشه شروع به کوچک شدن به سمت یک مکان تصادفی می‌کند، به طوری که هر بازیکنی که در خارج از منطقه امن گرفتار می‌شود، به تدریج آسیب می‌بیند، و در نهایت اگر منطقه امن به موقع وارد نشود، حذف می‌شود. در بازی، بازیکنان مرز را به عنوان یک دیوار آبی درخشان می‌بینند که در طول زمان کوچک می‌شود. این منجر به یک نقشه محدودتر می‌شود و به نوبه خود شانس برخورد بازیکنان با هم را افزایش می‌دهد. در طول مسابقه، نواحی تصادفی نقشه با رنگ قرمز مشخص شده و بمباران می‌شوند، که تهدیدی برای بازیکنانی است که در آن منطقه باقی می‌مانند. در هر دو مورد، بازیکنان چند دقیقه قبل از این رویدادها اخطار می‌گیرند و به آنها زمان می‌دهد تا به مکان امن منتقل شوند.[۸]یک هواپیما گهگاه به صورت تصادفی یا هر جایی که بازیکن از تفنگ منور استفاده می‌کند، بر فراز قسمت‌های مختلف نقشه قابل بازی پرواز می‌کند و یک بسته لوت را رها می‌کند که شامل مواردی است که معمولاً در طول گیم پلی معمولی قابل دستیابی نیستند. این بسته‌ها دود قرمز رنگ بسیار زیاد و قابل مشاهده ای را منتشر می‌کنند و بازیکنان علاقه‌مند را به خود نزدیک می‌کند و درگیری‌های بیشتری را ایجاد می‌کند. به‌طور متوسط، یک دور کامل بیش از ۳۰ دقیقه طول نمی‌کشد.

در پایان هر دور، بازیکنان بر اساس عملکرد خود، مقداری از پول درون بازی به دست می‌آورند. این ارز برای خرید جعبه‌هایی استفاده می‌شود که حاوی اقلامی برای شخصی‌سازی شخصیت یا سلاح هستند. یک «حالت رویداد» چرخشی در مارس ۲۰۱۸ به بازی اضافه شد. این رویدادها قوانین عادی بازی را تغییر می‌دهند، مانند ایجاد تیم‌ها یا جوخه‌های بزرگ‌تر، یا تغییر توزیع سلاح‌ها و زره‌ها در نقشه بازی.

بازی pubg mobile

بازی pubg mobile

بازی پابجی موبایل

پابجی موبایل یک بازی آنلاین و رایگان برای پلتفرم‌های موبایلی اندروید و آی او اس است. این بازی نسخه موبایلی بازی پرطرفدار پابجی است که برای پلتفرم‌های (ویندوز، اکس باکس وان، پلی استیشن ۴)نیز منتشر شده‌است. این بازی توسط شرکت لایت اسپید اند کوانتوم و شرکت پابجی با موتور آنریل ۴ ساخته شده و در تاریخ ۹ فوریه سال ۲۰۱۸ توسط تنسنت در گوگل پلی و اپ استور منتشر شده‌است. این بازی دارای حالات بتل رویال، کشتار دسته جمعی (حالتی مشابه با بازی کانتر)، حالت چهار به چهار و… است. این بازی در دو نسخه پابجی: آرمی اتَک یا پابجی موبایل لایت، که توسط Timi ساخته شده و PUBG: Exhilarating Battlefield یا همان نسخه اصلی (پابجی موبایل) که دست پخت استودیوهای لایت اسپید و کوانتوم است.

 

انتشار
پورت‌های رسمی پلیرآن‌نونز بتل‌گراندز ابتدا به صورت آزمایشی فقط در کشور چین منتشر شد. اما به دلیل موفقیت این بازی با وجود زبان چینی، پیش از هفتاد و پنج میلیون نفر برای تجربه نسخه‌های موبایل بازی از سراسر دنیا ثبت نام کردند و بدون توجه به این مسئله بازی‌ها را انجام می‌دادند. آن هم فقط به یک دلیل: «پورت‌های رسمی پابجی» روی موبایل فراتر از انتظار مخاطبان بود. پابجی در رایانه‌های شخصی شگفتی ساز شد و رکوردهای زیادی را جابه‌جا کرد. استقبال زیاد از نسخه آزمایشی بازی باعث شد خیلی زود نسخه جهانی بازی نیز با زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها در گوگل پلی و اپ استور در تاریخ ۹ فوریه سال ۲۰۱۸ منتشر شد. هم‌اکنون این بازی بیش از ۱۰۰ میلیون بار در هر دو پلتفرم دانلود شده‌است.

گیم پلی pubg mobile

گیم پلی pubg mobile

گیم‌پلی
گیم‌پلی این بازی همانند سایر نسخه‌های پابجی است. با تفاوت‌هایی که برای صفحات لمسی بهینه‌سازی شده‌اند. این بازی چند حالت دارد. حالت اصلی و پرطرفدار این بازی که بتل رویال نام دارد، صد (در کاراکین و لیویک ۵۰ نفر) بازیکن به صورت تکی، دو نفره، سه نفره و چهار نفره بدون تجهیزات از طریق هواپیمایی به یک جزیره خالی از سکنه که در آن تجهیزات جنگی وجود دارد، رها می‌شوند. بازیکنان باید با یافتن تجهیزات، یکدیگر را بکشند و در آخر گروه یا شخصی که زنده بماند، برنده می‌شود. حالات دیگر بازی هم هستند که از زیر شاخه بتل رویال است، که با تفاوت‌هایی قابل بازی هستند. مانند مسابقه سریع، منطقه کوچک و… وجود دارد. حالت دیگر بازی که تیم دِث مَچ (انگلیسی: Teamdeath match) نام دارد، حالتی مشابه با بازی کانتر است که در آن چهار گروه در برابر چهار گروه قرار می‌گیرند و در ده دقیقه باید یکدیگر را بکشند.

گرافیک پابجی موبایل

گرافیک پابجی موبایل

ویژگی‌های بازی
وجود صدها میلیون طرفدار برای یک بازی دیجیتالی، ابداً اتفاقی نیست و قطعاً دلایلی دارد. دلایلی که باعث به وجود آمدن مسابقات و تورنومنت‌های بزرگ پابجی در سرتاسر جهان شده و منبع درآمد بسیاری از افراد می‌باشد. در نتیجه، قطعاً بازی پابجی برخی ویژگی‌ها دارد که شاید به سختی بتوان مجموعه‌ای از آن‌ها را در یک بازی یافت. این ویژگی‌ها به شرح زیر است:

گرافیک بی نظیر و با کیفیت
موتور گرافیکی بازی پابجی، Enigne Unreal 4 نام دارد که در حال حاضر یکی از بهترین موتورهای گرافیکی میان بازی‌های دیجیتالی شمرده می‌شود. گرافیک و کیفیت وضوح بازی پابجی به حدی است که در آن می‌توان جزئیاتی کم‌نظیر از لحظات وقوع درگیری‌ها و کشتارها مشاهده کرد. امروزه پابجی را در بهترین سیستم‌ها و نمایشگرهای جهان بازی می‌کنند تا از گرافیک بی نظیر آن نهایت بهره را ببرند.

 

وجود مجموعه‌ای از تجهیزات و سلاح‌ها برای نبرد
بازیکنان پابجی در حین نبرد می‌توانند انواع مختلف اسلحه و تجهیزات جنگی را در میدان بیابند. پابجی دارای مجموعه‌ای متنوع از تمام مهمات و تجهیزات جنگی است که افراد می‌توانند اکثر سلاح‌های موجود در جهان را داخل بازی مشاهده کنند. این تنوع در سلاح‌ها موجب شده تا ضمن چندین برابر شدن لذت بازی، افراد بتوانند مشابه یک نبرد واقعی را در موبایل یا کنسول‌های مختلف داشته باشند.

 

قابلیت استفاده از وسیله‌های نقلیه مختلف
در میدان نبرد تعداد زیادی وسیله نقلیه وجود دارد که بازیکنان در حین بازی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. با این وسیله‌های نقلیه می‌توان سریع‌تر به مقصد رسید و حتی امنیت خود را با افزایش سرعت آن، تأمین کرد. همچنین بازیکنان می‌توانند با رد شدن از روی کارکتر بازیکنان دیگر با خودرو، موجب مرگ آن‌ها شوند.

 

وجود افکت‌های صوتی با کیفیت و طبیعی
شلیک، انفجار، قتل، قدم و تمام کارهایی که در دنیای واقعی صدا دارند، در بازی پابجی صدا گذاری شده‌اند. به طوری که صدای آن‌ها تفاوت چندنی با مشابه همان اتفاق در دنیای واقعی ندارد. شرایط موجود در پابجی، فضای آن را به یک نبرد واقعی تبدیل می‌کند و می‌توان شدت هیجان را در بازیکنان آن مشاهده کرد.

 

عدم نیاز به سیستم سطح بالا
سری بازی‌های پابجی، هیچ نیازی به سیستم‌های سطح بالا و گران‌قیمت ندارند. به طوری که پابجی موبایل را می‌توان در موبایل اندروید ۵ به بالا بازی کرد. البته به معنای این نیست که این بازی در سیستم‌های سطح بالا تفاوتی با سیستم متوسط ندارد؛ بلکه با بالا رفتن سطح سیستم، کیفیت و عملکرد بازی چندین برابر می‌شود. شاید سیستم‌های متوسط نتوانند از نهایت کیفیت بازی بهره ببرند، اما می‌توانند بازی را در سطح خود بازی کنند.

 

وجود مود و سبک‌های مختلف نبرد
بازیکنان پابجی می‌توانند با انتخاب سبک نبرد مود علاقه خود از میان چندین سبک، بازی خود را در شرایط مختلفی محک بزنند. در حالی که مود بتل رویال پابجی توانسته خود را به عنوان بهترین در جهان اثبات کند، سبک‌های بی نظیر دیگری نیز داخل بازی پابجی وجود دارد که از شدت کیفیت و هیجان اعتیاد آور هستند. تفاوت مودهای نبرد پابجی، تنها در قوانین و شرایط بازی است و به‌طور کلی فرمت بازی‌ها مشابه می‌باشد.

 

سازنده و طراح بازی پابجی
مغز متفکر و فرد خلاقی که بازی پابجی را خلق کرد، برندن گرین (انگلیسی: Brendan Greene) نام دارد که یک فرد نابغه ایرلندی می‌باشد. جالب است بدانید برندن ابتدا هیچ تخصصی در کد نویسی و طراحی نرم‌افزار نداشت. اما به خاطر رؤیای خود که طراحی بازی‌هایی با سبک بتل رویال بود، علم کدنویسی را فرا گرفت تا مسیر تحقق رویاهای خود را هموارتر کند.

به نقل از خود برندن گرین برای اولین بار ایده ساخت پابجی با سبک بتل رویال، پس از مطالعه مجموعه رمان بازی‌های گرسنگی (انگلیسی: The Hunger Games) به ذهن او خطور کرد. خود این مجموعه رمان به توصیف داستانی مشابه بازی‌های سبک بتل رویال می‌پردازد و طبق گفته خود برندن، دلیل اصلی طراحی و ساخت بازی پلیر آن‌نونز بتل گراندز است.

پابجی

پابجی

دلیل انتخاب نام پابجی
نام کامل پابجی، پلیر آن‌نونز بتل گراندز (Player Unknwn’s Battle Grounds) است. احتمالاً جمع کثیری از کاربران پابجی دلیل انتخاب این نام عجیب و رمز آلود را نمی‌دانند؛ زیرا این نام هیچ ارتباطی با محتوا و سبک بازی پابجی ندارد.

برندن گرین نام خالق بازی پابجی است. برندن یک گیمر حرفه‌ای در بازی‌های دیجیتالی می‌باشد که پیش از این نام مستعار خود را در بازی‌های Delta Force بازیکن ناشناخته (Player Unknown’s) معرفی می‌کرد. برندن که ابتدای طراحی بازی پابجی هیچوقت فک نمی‌کرد این بازی به یکی از محبوب‌ترین و پر کاربرترین بازی‌های تاریخ بدل شود، برای یادآوری روزهای گذشته گیمری خود نام آن را اینگونه گذاشت.

چیت پابجی موبایل

چیت پابجی موبایل

دانلود چیت پابجی

چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز گیم لوپ قابل اجرا می باشد و همچنین برای چیت پابجی برای گوشی های آندروید و IOS نیز موجود می باشد و با دستکاری فایل های خود بازی می توانید چیت را بر روی گوشی های خود اجرا کنید ولی بهترین و راحترین روش اجرای چیت پابجی بر روی کامپیوتر می باشد و چیه شبیه ساز پابجی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد چون چیت های آندروید نیاز به روت بودن گوشی داشته و نیاز به دانش فنی دارد و ممکن است به گوشی شما آسیب وارد کند.

پس توصیه ما استفاده از چیت پابجی بر روی شبیه ساز می باشد.

کانال چیت پابجی

در حال حاضر در مجموعه گیم لوت هیچ کانال تلگرامی در مورد چیت پابجی راه اندازی نشده است و تنها مرجع دانلود چیت از فروشگاه گیم لوت می باشد و ما هیچ کانال تلگرامی در مورد کانال چیت پابجی نداریم و در صورت راه اندازی کانال تلگرام از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

چیت سرعت پابجی

یکی دیگر از ویژگی های چیت پابجی، چیت سرعت پابجی هست که سرعت وسایل نقلیه را افزایش می دهد و همچنین قابلیت پرواز ماشین و پرش بلند نیز در چیت موجود می باشد.

 

چیت پابجی کامپیوتر

برای کامپیوتر نیز چیت پابجی همانطور که اعلام کردیم راحترین روش چیت زدن در پابجی می باشد که برای اینکار باید شبیه ساز گیم لوپ را دانلود کنید و نصب کنید و در مقاله های قبلی آموزش نصب پابجی در گیم لوپ را برای شما آموزش داده ایم.

چیت پابجی موبایل نسخه شبیه ساز

چیت پابجی موبایل نسخه شبیه ساز

چیت پابجی برای شبیه ساز

برای اجرای بازی گیم لوپ در سیستم عامل ویندوز نیاز به شبه ساز گیم لوپ دارید تا بتوانید چیت پابجی موبایل نسخه کامپیوتر یا شبیه ساز را نصب کنید این شبیه ساز ساخت شرکت تنسنت می باشد که در ادامه این مقاله توضیح مختصری در مورد این شرکت ارائه کرده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

شرکت تنسنت (Tencent) سازنده بازی‌های پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل تصمیم گرفت تا با عرضه نرم‌افزار شبیه ساز اندروید خود روی کامپیوترهای شخصی به کاربران اجازه دهد تا نسخه موبایل پابجی (و بعدا Call of Duty Mobile) را روی کامپیوترهای خود تجربه کنند. نرم‌افزار امولاتور تنسنت ابتدا تحت عنوان Tencent Gaming Buddy با تمرکز روی دو بازی مذکور در دسترس قرار گرفت تا کاربران بتوانند به‌شکل بهینه‌تر و با تنظیمات متنوع این آثار را تجربه کنند. با پیشرفت برند تنسنت در سال ۲۰۱۹ آن‌ها نام امولاتور خود را به GameLoop (گیم لوپ) تغییر دادند تا به شکل جدی‌تری برای در اختیار قرار دادن بازی‌های اندروید روی کامپیوترهای شخصی قدم برداشته باشند.

گیم لوپ در ابتدا کار خود را با تعداد بازی‌های اندکی از سیستم‌عامل اندروید آغاز کرد و حالا شما می‌توانید به‌صورت رایگان بیش از ۲۰۰ بازی مختلف را به‌واسطه آن تجربه کنید. تنسنت با استفاده از گیم‌ لوپ تجربه‌ای روان و لذت‌بخش از بازی‌های موبایل را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد که به‌واسطه تنظیمات متعدد آن، بازیکنان می‌توانند از کوچک‌ترین و سبک‌ترین بازی‌های اندرویدی گرفته تا بازی‌های باکیفیتی همانند پابجی موبایل یا کالاف دیوتی موبایل را روی کامپیوترهای مختلف خود به بهترین شکل ممکن اجرا و تجربه کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با این شبیه ساز آشنا کنیم و قابلیت نصب بازی‌هایی همانند پابجی موبایل (پابجی Mobile) و کال آو دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) را دارد.

شبیه ساز پابجی موبایل

شبیه ساز پابجی موبایل

دانلود گیم لوپ برای کامپیوتر
گیم لوپ تنها برای سیستم‌عامل ویندوز در دسترس قرار گرفته است و شما می‌توانید جدیدترین نسخه آن را از سایت GameLoop آن دانلود کنید. با ورود به سایت گیم لوپ با انبوهی از بازی‌های مختلف روبه‌رو می‌شوید که بسیاری از آن‌ها را در حال حاضر می‌توان به‌واسطه این امولاتور تجربه کرد. بااین‌حال فرایند دانلود فایل نصبی گیم لوپ با زدن روی دکمه Download آبی‌رنگ آغاز می‌شود. فایل خام فروشگاه بازی حدود ۱.۵ مگابایت حجم دارد و پس از دانلود، دیتای مورد نیاز خود را به‌صورت آنلاین دریافت و نصب می‌کند. لازم به‌ذکر برای دانلود گیم لوپ از وب‌سایت اصلی نیاز به تنظیم DNS یا استفاده از نرم‌افزار تغییر آی پی دارید.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای گیم لوپ
در هیچ‌جا اشاره مستقیمی به حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای گیم لوپ اشاره‌ای نشده است. گیم لوپ تلاش کرده است در صفحه مربوط‌به هر بازی فروشگاه خود مشخصات حداقلی و پیشنهادی اجرای آن بازی را دراختیار مخاطب قرار دهد، اما باز هم باتوجه‌به ذات امولاتور بودن این نرم‌افزار، برای تجربه روان آن به یک سیستم نسبتا مناسب نیاز دارید. با این وجود تجربه اکثر بازی‌های امولاتور گیم لوپ ظاهرا به سیستمی با حداقل مشخصات زیر نیاز دارد:

حداقل پردازنده: Intel Core i3 560 at 3.3 GHz یا AMD @ 3.0 GHz
حداقل رم: ۴ گیگابایت
سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸.۱، ویندوز ۱۰
حجم مورد نیاز: حدود ۱.۵ گیگابایت
علاوه‌بر موارد بالا آن‌طور که به‌نظر می‌رسد برای تجربه روان بازی‌ای همانند کال او دیوتی به کارت گرافیک حداقل GTX 660 یا Radeon RX 460 و برای تجربه آن با بالاترین کیفیت و رزولوشن ممکن به کارت گرافیک GTX 1060 یا Radeon RX 580 نیاز است. البته توجه داشته باشید که کارت گرافیک‌های پیشنهادی صرفا برای تجربه روان بازی روی رزولوشن‌های 1080p و 2K هستند و سخت‌افزارهای پایین‌تر صرفا نرخ فریم کم‌تری را دراختیارتان قرار می‌دهند.

 

تِنسِنت (به انگلیسی: Tnecent) (به چینی: 腾讯控股有限公司) شرکت هلدینگ چینی است، که در زمینه ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های گروهی، پورتال‌های وب، تجارت الکترونیک، آنتی‌ویروس‌ها، مرورگر وب، بازی‌های چندنفره آنلاین (مانند پابجی موبایل) و خدمات ارزش افزوده مخابرات فعالیت می‌کند.

شرکت تنسنت در سال ۱۹۹۸ توسط ما هواتنگ راه‌اندازی شد و در حال حاضر (۲۰۱۴) پس از گوگل، آمازون.کام و ای‌بی چهارمین شرکت بزرگ اینترنتی جهان محسوب می‌شود.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر شنژن، گوانگ‌دونگ قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازارهای بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس شانگهای معامله می‌شود.

چیت VIp آنتی بن پابجی موبایل

چیت VIp آنتی بن پابجی موبایل

دانلود چیت پابجی بدون بن

به طور کلی اکثر چیت های پابجی موبایل بعد از آپدیت های پی در پی قابلیت شناسایی توسط سیستم آنتی چیت پابجی موبایل را دارد و در حال حاضر هیچ چیت تضمینی وجود ندارد که بتوان بصورت صد در صد تضمینی بر روی اکانت اصلی از چیت پابجی موبایل استفاده کرد ولی می توانید از چیت ها برای تفریح در اکانت های لول پائین استفاده کنید و در صورت بن شدن اکانت اکانت جدیدی بسازید و اکانت اصلی خود را از دست ندهید.

 

بهترین برنامه برای چیت پابجی موبایل

بهترین برنامه های چیت پابجی موبایل را می توان نسخه های دارای بای پس دانست ولی چون قیمت بسیار بالایی دارند توصیه خرید نمی شود و شما می توانید از نسخه های ارزان تر موجود در سایت استفاده کنید. برای خرید چیت پابجی موبایل می توانید به فروشگاه ما سر بزنید و یا از لینک زیر نسبت به خرید چیت اقدام کنید.

 

چیت پابجی موبایل – نسخه کامپیوتر – آندروید و IOS


برای خرید چیت پابجی موبایل روی این دکمه کلیک کنید 🙂

برای خرید چیت پابجی موبایل آماده هستید ؟
برای خرید روی لینک بالا کلیک کنید و امروز با تخفیف ویژه چیت پابجی موبایل را خریداری کنید.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

گیم لوت

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...