نقد و بررسی Apex Legends نسخه موبایل

4.7/5 - (4 امتیاز)
نقد و بررسی Apex Legends نسخه موبایل

Apex Legends Mobile مکانیک ها و ویژگی های انحصاری را به بازی رویال بتل رویال Respawn معرفی می کند، که برخی از آنها تجربه را بهبود می بخشند در حالی که برخی دیگر چیزی اضافه نمی کنند.

Apex Legends با Apex Legends Mobile ، نسخه‌ای کاملا مجزا از بازی بتل رویال برای دستگاه‌های اندروید و iOS، به اندازه جیبی عرضه شده است. Apex Legends Mobile کاملاً با برادر بزرگتر خود متفاوت است و دارای فهرست منحصربفرد، نقشه ها، حالت ها و مسیر پیشرفت است – که متاسفانه برخی از آنها از تجربه کلی کم می کنند. با این حال، Apex Legends Mobile روند بازی یک بازی بتل رویال را ساده می کند تا تجربه ای نسبتاً ارزشمند ایجاد کند که بازی کردن آن لذت بخش است.

Apex Legends Mobile قبل از هر چیز یک بازی بتل رویال است. شما و هم تیمی‌هایتان از فهرستی از شخصیت‌های قهرمان به نام «افسانه‌ها» انتخاب می‌کنید، قبل از اینکه روی نقشه بیفتید. برای برنده شدن، باید تدارکات و سلاح‌ها را غارت کنید، از دیوار انرژی متجاوز که به آرامی جوخه‌ها را به فضایی رو به کاهش می‌برد فرار کنید و آخرین تیمی باشید که ایستاده است. هنگامی که در نبرد سقوط می کنید، متحدان شما می توانند بنر شما را از جعبه مرگی که پشت سر گذاشته اید بردارید و دوباره به شما بازگردند و کل تیم را در مبارزه نگه دارند.

 

تیراندازی دارای وزن رضایت بخشی و نرمی حرکت است، و نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد هر افسانه قابل بازی، تیم ها را تشویق می کند که بمانند و با هم کار کنند. پیوست‌های دارای کد رنگی و انواع مهمات تضمین می‌کنند که حرکت مسابقه دائماً به جلو حرکت می‌کند – در یک نگاه، می‌دانید که آیا انبوهی از غارت‌ها حاوی هر چیزی است که ممکن است بخواهید یا نیاز داشته باشید – بنابراین زمان را برای پیمایش منوها تلف نمی‌کنید و می‌توانید به عمل برگرد<

همه اینها، البته، مستقیماً از Apex Legends در حال حاضر عالی استخراج شده است. اگر خراب نیست، سعی نکنید و آن را تعمیر کنید.

بازی دارای دو حالت دیگر فراتر از بتل رویال است: Arenas و Team Deathmatch. Arenas یک حالت 3v3 است که در آن تیم‌ها در مجموعه‌ای از راندها به رقابت می‌پردازند که در آن آیتم‌ها، توانایی‌های افسانه‌ای و سلاح‌ها باید در شروع هر مسابقه با ارز خریداری شوند. Arenas آستانه مهارت بسیار بالاتری نسبت به حالت استاندارد بتل رویال ارائه می دهد، زیرا هیچ بازی مجددی وجود ندارد. در همین حال، TDM بسیار قابل دسترس‌تر است و بازیکنان را در مسابقات 6 در 6 قرار می‌دهد که در آن می‌توانید اسلحه یا افسانه خود را در هر زمان با بازپخت‌های بی‌نهایت تغییر دهید.

آرنا عالیه TDM نیست. Arenas به دلیل جذابیت مبارزات نبرد رویال متمایل است: تیم ها باید با هم کار کنند و هوشمندانه از سلاح های گرم، توانایی ها و دانش نقشه خود برای برنامه ریزی حمله، اجرا و در صورت لزوم تطبیق دهند. هیچ‌کدام از اینها در TDM وجود ندارد، که حالت استاندارد بازی بدون فکر شما است که تقریباً در هر تیراندازی دیده می‌شود – فاقد همان ویژگی منحصر به فرد و طعمی است که Respawn در Arenas و Battle Royale به دست آورده است. حتی به‌عنوان یک رمپ برای بازیکنان جدید، این حالت قانع‌کننده نیست، زیرا TDM باید باز شود و احتمالاً تا زمانی که انجام می‌دهید، چند ساعت زیر کمربند خود خواهید داشت. و با محدوده شلیک و لیست های پخش غیر رتبه بندی شده، TDM یک حالت گرم کردن ایده آل نیست.

Apex Legends نسخه موبایل

Apex Legends Mobile در تعدادی از آهنگ ها به بازیکنان جوایزی ارائه می دهد. چالش‌های روزانه و هفتگی برای پیشرفت شما در هر دو سطح رایگان و ممتاز یک پاس نبرد در دسترس هستند، امتیازات تجربه‌ای که با بازی به دست می‌آورید به سطح بازیکن شما کمک می‌کند، بسته‌های Apex لوازم آرایشی برای افسانه‌ها و سلاح‌ها را باز می‌کنند، و همچنین امتیاز وجود دارد. سیستم.

همه آن انواع مختلف پیشرفت چیزهای زیادی برای پیگیری هستند، اما تضمین می کند که شما اغلب چیزی به دست می آورید یا برای باز کردن نوعی پاداش با هر مسابقه ای که بازی می کنید تلاش می کنید. بیشتر آن کرایه بازی معمولی سرویس زنده شما است و دلیل کافی قانع کننده ای برای روشن کردن بازی هر روز و انجام یک یا دو مسابقه سریع ارائه می دهد، اگرچه سیستم پرک، به ویژه، پیچ و تاب جالبی را ارائه می دهد.

در Apex Legends Mobile، بازی کردن به‌عنوان شبکه‌های افسانه‌ای خاص، به سمت باز کردن امتیازات منحصربه‌فرد برای آن‌ها اشاره می‌کنید و به شما این امکان را می‌دهد که شخصیت‌ها را بیشتر سفارشی کنید تا متناسب با سبک بازی ایده‌آل خود باشند. شما می توانید با تجهیز ¡Vámanos، گرفتن اکتان شیطان سرعت را دشوارتر کنید! به عنوان مثال، به او سرعت می بخشد اگر زرهش شکسته شود، یا با استفاده از حالت Stunt Mode خود به سبک بازی پرمخاطره تری بپردازد، که Stim او را تغییر می دهد تا بتوان آن را روشن و خاموش کرد – و به شما اجازه می دهد تا بهبود یافته خود را حفظ کنید. سرعت به قیمت از دست دادن مداوم سلامتی.

هر شخصیت تنها می‌تواند به سه مورد از این امتیازات در یک زمان مجهز شود، و آنها به دسته‌هایی تقسیم می‌شوند تا از شکل‌گیری هرگونه ترکیب ناعادلانه جلوگیری شود (حداقل بر اساس آنچه من دیده‌ام). این سیستم به هر شخصیت در Apex Legends Mobile یک پیچیدگی خوشامد می‌افزاید – هیچ یک از این امتیازات نمی‌تواند اساساً جایگاه یک افسانه را در متا تغییر دهد، اما ملاحظات سرگرم‌کننده را در هر مسابقه اضافه می‌کنند. به‌علاوه، مزیت‌ها تضمین می‌کنند که همچنان حس پیشرفت و تنوع را احساس می‌کنید، حتی اگر فقط با همان دو یا سه شخصیت بازی می‌کنید.

در مورد شخصیت‌ها، Apex Legends Mobile با یک مجموعه سالم 10 نفره شروع می‌شود (اگرچه تنها تعداد کمی از آنها از ابتدا باز می‌شوند). خوشبختانه در Apex Legends خیلی سریع‌تر از آنچه می‌توانید قفل شخصیت‌های جدید را باز می‌کنید، بنابراین برای مدت طولانی با همان چهره‌ها گیر نمی‌آورید. جالب اینجاست که Apex Legends Mobile یک افسانه انحصاری به نام Fade دارد. Fade یک شخصیت سرگرم کننده و یک افزودنی بسیار مورد نیاز برای موبایل است – بدون هیچ گونه پیشرفت متقاطع یا بازی متقاطع بین این بازی و Apex Legends، داشتن انگیزه قوی مانند یک افسانه جدید برای بازی تضمین می کند که موبایل یک انتخاب رایگان برای مدت طولانی باقی بماند. زمان بازیکنان Apex Legends.

پرش به این بازی به معنای شروع دوباره در همان تجربه واقعی نیست، تا حد زیادی به دلیل تأثیر Fade بر متای بازی. تنها نقطه ضعف واقعی در گنجاندن او این است که او در پر کردن افسانه های تهاجمی Apex Legends Mobile کمک می کند. این مسئله در Apex Legends نیز وجود دارد، اما به ویژه در موبایل که نیمی از فهرست اولیه برای حمله به تیم‌های دیگر طراحی شده است، بسیار جدی است (در Apex Legends، تنها سه نفر از افسانه‌های شروع کننده شخصیت‌های تهاجمی بودند). فهرست به‌طور جدی فاقد گزینه‌هایی برای بازیکنانی است که می‌خواهند روی دفاع، بازبینی یا پشتیبانی تمرکز کنند.

در حالی که طرح کنترل Apex Legends به گونه ای طراحی شده است که بازیکنان را تشویق به استفاده از سیستم پینگ کند، Apex Legends Mobile حداقل از نظر مکانیکی بیشتر بر این واقعیت متمرکز است که بازیکنان فقط می توانند با انگشتان شست خود بازی کنند. به این ترتیب، تمام ورودی ها باید فشرده شوند تا بتوانید تنها با دو انگشت بازی کنید.

Apex Legends Mobile برخی از بهبودهای هوشمند در کیفیت زندگی را برای ساده‌سازی مکانیک بازی رویال بتل خود پیاده‌سازی می‌کند. بازی هرگز برای شما انجام نمی شود – پیروزی یک نتیجه ارزشمند باقی می ماند، زیرا هنوز تا حد زیادی توسط مهارت فردی و کار تیمی تعیین می شود. در عوض، Apex Legends Mobile فرآیند غارت جعبه‌های مرگ را خودکار می‌کند، به عنوان مثال، به‌سرعت ضمیمه‌ها و مهمات متناسب با اسلحه‌های مجهز شما را می‌گیرد. اگر می‌خواهید به آرامی محتویات جعبه مرگ را برای نارنجک‌ها، درمان‌های اضافی یا پیوست‌هایی که در حال حاضر نمی‌توانید از آنها استفاده کنید، بچرخانید، اما ممکن است بخواهید برای بعداً نگه دارید، هنوز هم می‌توانید، اما Apex Legends Mobile این فرآیند را برای هر کسی که ممکن است به اندازه کافی زبردست نباشید که این کار را در میانه آتش نشانی انجام دهید.

ویژگی هایی مانند این تضمین می کند که مقدار کمی از املاک موجود بر روی صفحه نمایش گوشی های هوشمند روی دکمه هایی که ممکن است به اندازه عکسبرداری واقعی به تجربه اضافه نکنند، هدر نرود. اگرچه هدف بیشتر آنها سرعت بخشیدن به روند غارت است و به شما امکان می دهد در سریع ترین زمان ممکن به مبارزه بازگردید، تعداد کمی در سمت جنگ نیز وجود دارند. به عنوان مثال، هنگام تیراندازی به طور خودکار مناظر را به سمت پایین نشانه می گیرید، و زحمت فشار دادن و نگه داشتن یک دکمه اضافی را در حین تلاش برای ضربه زدن به هدفی که دورتر است، از بین می برید.

بازی بر روی صفحه نمایش هنوز یک راه‌اندازی ایده‌آل نیست – به هر حال این یک شوتر سریع است و یک صفحه نمایش لمسی به اندازه یک گیم‌پد قدیمی خوب پاسخگو نیست. به‌علاوه، حتی در صفحه‌نمایش گوشی با اندازه‌ی قابل توجهی (من در گلکسی S10 سامسونگ بازی می‌کنم)، باز هم به‌طور تصادفی اسلحه‌ام را شلیک می‌کنم، زمانی که فقط می‌خواهم به اطراف نگاه کنم – همه چیز آنقدر به هم نزدیک است که اگر انگشت شستم حتی اندکی حرکت کند. ، من به طور تصادفی ماشه را می کشم. و اگر عادت هم تیمی هایم به شلیک تصادفی به هوا یا دیواری که در آن دشمن وجود ندارد نشانه ای باشد، من تنها کسی نیستم که به طور تصادفی این کار را انجام می دهم. در بازی‌هایی مانند Apex Legends Mobile، که در آن حفظ مهمات شما بسیار مهم است و اطمینان حاصل می‌کنید که دشمنانی که به‌طور مخفیانه به سمت آنها می‌روید نمی‌توانند صدای شما را بشنوند، شلیک در زمانی که قصد ندارید ناامیدکننده است.

در زمان عرضه، Apex Legends Mobile دارای 10 شخصیت قابل بازی است که 9 نفر از فهرست 21 نفره Apex Legends در فصل 13 آمده است.
در زمان عرضه، Apex Legends Mobile دارای 10 شخصیت قابل بازی است که 9 نفر از فهرست 21 نفره Apex Legends در فصل 13 آمده است.

مانند نسخه سوییچ Apex Legends، Apex Legends Mobile جزئیات گرافیکی، فاصله ترسیمی و سرعت بارگیری دارایی‌ها را برای اجرا در دستگاه‌های Android و iOS به خطر می‌اندازد. این بدان معناست که استفاده از سلاح‌های دقیق دوربرد سخت‌تر است ( مخصوصاً با کنترل‌های صفحه لمسی)، که متأسفانه به دنبال نیاز به سلاح‌های گرم خودکار و نیمه خودکار برای پیروزی است. مشکلات نرخ فریم منظم نیز وجود دارد، اغلب در هنگام استقرار مجدد، پرش از روی یک سکوی پرش یا سفر با زیپ لاین، کاهش می یابد. Apex Legends Mobile همچنین می تواند لکنت زبان داشته باشد اگر چندین جوخه در یک فضای بسته با هم بجنگند.

برخلاف نسخه سوییچ، Apex Legends Mobile از بازی متقابل با نسخه‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه شخصی Apex Legends پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین این مشکلات فنی آنقدرها هم مشکل ساز نیستند. با این حال، این مسائل هر زمان که ظاهر شوند آزاردهنده هستند (هرچند که ممکن است مختصر باشند) و زمانی که نتیجه یک ضربه از دست رفته یا جاخالی دادن به موقع ضعیف باشد، خسته کننده می شوند.

به طور کلی، Apex Legends Mobile دقیقاً همان چیزی است که تبلیغ می شود: این Apex Legends است، اما در دستگاه های تلفن همراه. این بدان معناست که Respawn امتیازات جدی به بازی سلطنتی خود داده است تا بتواند کل کار را انجام دهد، به خصوص وقتی صحبت از بصری و عملکرد باشد. و همه افزوده‌های جدید به فرمول، مانند Team Deathmatch، چیز قانع‌کننده‌ای اضافه نمی‌کنند. اما سیستم پرک و افسانه انحصاری موبایل اول جذابیت زیادی برای Apex Legends Mobile ایجاد می کند که در کنار Apex Legends به عنوان یک بازی همراه وجود دارد. اگر می خواهید Apex Legends را در حال حرکت بازی کنید، این نیاز را برآورده می کند. فقط فکر نکنید که این بهترین راه برای بازی بتل رویال Respawn است.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

گیم لوت

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

0